Liigu sisu juurde

Scandium plaanib unarusse jäetud Pärnu arhitektuuripärli taastada  

Tammsaare pst 11 hoonete projekteerimine on käsikäes APEX Arhtiektuuribürooga käimas ning ehitusse plaanitakse jõuda 2025. aasta kevadel. Selline võiks hoone välja näha rekonstrueerituna.Foto: Scandium Kinnisvara

Scandium Kinnisvara soetas Pärnus aadressil Tammsaare puiestee 11 asuva ajaloolise puitvilla. Paljudele tuttav pikalt tühjana seisnud hoone rekonstrueeritakse põhjalikult nii seest kui väljast. Esimese Eesti ajal Pätsi ja Laidoneri suvituskohana tuntud hoone saab tagasi oma algse ajaloolise funktsiooni luksuslike suvituskorterite näol.

Postkaart Tammsaare 11 hoonestFoto: Scandium Kinnisvara

Pärnu rannarajoonis merest vaid paarisaja meetri kaugusel asuv Tammsaare puiestee 11 hoone on tühjana seisnud ligi 15 aastat. Enam kui 100 aastat tagasi rajatud suvitusarhitektuuri kaunis näide on kandnud nii puhkekorterite, hotelli kui ka pansionaadi rolli.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Tammsaare puiestee 11 hoone on tühjana seisnud ligi 15 aastat.Foto: Scandium Kinnisvara

20. sajandi keskel loodi kinnistule lisaks kaks kõrvalhoonet, mis lähiaastatel samuti uue elu saavad. Nüüd on Scandium Kinnisvara juhtimisel alanud projekteerimistööd, et hoone rekonstrueerida.

Scandium Kinnisvara tegevjuhi ja partneri Maido Lüiste sõnul on ettevõtte eesmärk rajada Pärnu ja kogu Eesti luksuslikem villa.Foto: Scandium Kinnisvara

Scandium Kinnisvara tegevjuhi ja partneri Maido Lüiste sõnul otsustas ettevõte villa osta, kuna oli olemas visioon, mis väärikast hoonest sündida saaks. “Meie eesmärk on luua sellest väga kaunist toorikust Pärnu ja miks mitte kogu Eesti luksuslikem villa,” ütles ta.

Tammsaare pst 11 hoonete projekteerimine on käsikäes APEX arhtiektuuribürooga käimas ning ehitamiseni plaanitakse jõuda 2025. aasta kevadel. Sel suvel alustab Scandium Kinnisvara korterite eelmüügiga end registreerinud klientidele.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.