Liigu sisu juurde

Tallinn pakub väärtusliku ehituspärandi hoidmiseks restaureerimistoetust

7. aprillini on võimalik esitada Tallinna linnaplaneerimise ametile taotlusi mälestiste, muinsuskaitse- või miljööalal asuvate ehitiste või miljööväärtuslike üksikobjektide restaureerimise toetamiseks.

Taotlusvooru eesmärk on toetada arhitektuuriväärtuslike hoonete omanikke neile kuuluvate hoonete (sh nende detailide) hooldamisel, restaureerimisel ja taastamisel, et säilitada Tallinna linnaruumis ajastutruu miljöö, arhitektuur ja materjalikasutus.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Restaureerimistoetuste jaoks on 2024. aastal planeeritud 450 000 eurot. Toetuse maksimaalne määr on kuni 75% restaureerimistöö maksumusest ning maksimaalne suurus objekti kohta on 35 000 eurot. Toetust antakse tööde tegemiseks, mida pole alustatud enne taotluse esitamist ja mis lõpetatakse hiljemalt käesoleva aasta 30. novembriks.

Toetuse taotlust saab esitada kuni 7. aprillini 2024 Tallinna projekti- ja tegevustoetuste infosüsteemi iseteeninduskeskkonnas.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.