Liigu sisu juurde

Tariston rajab kaitseväe keskpolügonile 5,45 miljoni euro eest teid ja soomukite laskevälja

Kaitseväe keskpolügoni asukoht kaardil. Foto: Eesti Kaitsevägi

Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte Tariston AS sõlmis Riigi kaitseinvesteeringute keskusega töövõtulepingu soomusmanööver laskevälja ja teede ehituseks Kaitseväe keskpolügoonil Harjumaal. Lepingu maksumus ilma käibemaksuta on 5,45 miljonit eurot ja ehitustööd peaksid plaani kohaselt valmis saama aastaga.

Kaitseväe keskpolügoon asub Harjumaal Kuusalu valla idaosas ja piirneb kolme vallaga: idas Kadrina (Lääne-Virumaa), lõunas Tapa (Lääne-Virumaa) ja edelas Anija (Harjumaa) vallaga. Idast piirneb ala Ohepalu looduskaitselaga ning läänest Põhja-Kõrvemaa looduskaitsealaga.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Alast põhja poole jääb Tallinna-Narva põhimaantee ning sellest omakorda põhjapoole Lahemaa rahvuspark. Ulatus põhjast lõunasse on ligi 17 km ning ulatus läänest itta erinevates kohtades 3,5 – 7,5 km. Administratiivses jaotuses asub kogu ala Kuusalu vallas Suru, Tõreska, Pala ja Kolgu külas. Polügooni kogupindala on 11 951 hektarit.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega