Liigu sisu juurde

Tere, meie oleme Ehitusleht! Miks me selle lehe tegime ja millist sisu siit edaspidi leida võid

Foto: Ehituslehe kollaaž / Istockphoto

Ehitusleht on uus väljaanne kõigile inimestele, kelle töö on seotud ehituse, kinnisvara või projekteerimisega.

Eraldi väljaanded nendes valdkondades ilmuvad, aga meie soov on luua ühine inforuum kõigile inimestele, kes ühe objekti valmimisega seotud on. Jagame valdkonna äriinfot ning töös vajalikku teavet. Jälgime tehnika- ja tehnoloogiauudiseid ning hoiame silma peal juriidilisel keskkonnal.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Ehitusleht on välja kasvanud sel aastal 25. sünnipäeva tähistavast Ehitusbörsist, mis kogub aadressil eb.ee infot ehitusobjektidel toimuva kohta. Alates 1998. aastast on meie infosüsteemi jõudnud teave enam kui 60 000 objekti kohta. Paljudele ettevõtetele, kelle tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või on müük seotud objektide valmimisprotsessiga, on meie andmebaas tuttav ja oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel. Ehituslehega tahame astuda sammu edasi ja hanke- ja objektiinfo kõrval rääkida ka kõigest muust, mis valdkonnas oluline.

Suvekuudel on meie leht üks tõeline ehitusobjekt. Sätime tehnilisi lahendusi, aga ka sisu on arengus ja selle maht peaks sügiseks kordades kasvama. Oleme otsustanud lehte avalikult ehitada, et lugejatel oleks võimalik meile anda tagasisidet – sobivad nii kriitika kui ka kiitus, aga eriti oodatud on kõik ideed ja vihjed teemadest, mida kajastama peaksime. Ja kui tahaksid ise sisu loomises kaasa lüüa, siis võta ka kindlasti ühendust. 

Kõik ideed ja koostöömõtted on oodatud e-posti aadressil siim.saidla@spetsialist.ee või telefonil 5664 3356.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.