Liigu sisu juurde

Tesron Ehitus rajab Pärnamäele 2,7 miljoni euroga uue lasteaiahoone

Pärnamäe lasteaed
Pärnamäe lastaed saab olema mitmekülgne õpikeskkond ligikaudu 180 lapsele.Foto: Toomas Mägi / TiTo Arhitektid.

Esmaspäeval pandi nurgakivi Pärnamäe lasteaiale, millega lisandub Viimsi valla haridusvõrgustikku kaasaegne ja mitmekülgne õpikeskkond ligikaudu 180 lapsele.

Tesron Ehitus OÜ ehitab lasteaia valmis 2025. aastaks. Viimsi vallas on 2145 lasteaiaealist last ja kogukonna vajaduste katmiseks tegutseb täna munitsipaallasteaed üheksas majas. Lisaks sellele tegutseb vallas 11 eralasteaeda ja -hoidu ning üle 40 partnerasutuse mujal Harjumaal.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Betoonist lasteaiahoone kogumaht saab olema 6887,7 kuupmeetrit ja hoone ehituse hind on lepingu järgi ilma käibemaksuta 2 265 738 eurot ja 69 senti (koos käibemaksuga on hind 2 764 200 eurot). Lasteaia rajamise ehituskulud katab Viimsi vald. Hoone arhitektiks on Toomas Mägi arhitektuuribüroost TiTo Arhitektid.

Nurgakivi panekul pandi tavakohaselt kaasa ka ajakapsel, mis sisaldas viimast Viimsi Teataja numbrit ja Viimsi laste nägemust unistuste lasteaiast.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega