Liigu sisu juurde

US Real Estate’i hakkab juhtima Gert Jostov

US Real Estate juhatuse esimees Gert Jostov. Foto: Andres Raudjalg

Urmas Sõõrumaale kuuluv US Real Estate sai uue juhatuse esimehe, kelleks on üle 15 aasta Technopolis Ülemiste arendusi vedanud Gert Jostov. Uue juhi peamine eesmärk on kasvatada US Real Estate´st Eesti suurim ärikinnisvara arendaja.

“Nagu ikka, on meil suured plaanid. USRE 2035 plaan näeb ette kinnisvaraportfelli väärtuse kasvatamist 350 miljonilt 1 miljardini. Tõenäoliselt nõuab see erinevate investorite kaasamist ja sellest tulenevalt ka teistsugust juhtimismudelit, mida seni meie majas ei ole olnud, kuid milles Gerdil on suurepärane kogemus,” ütles US Invest nõukogu esimees Urmas Sõõrumaa.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Uus juhatuse esimees Gert Jostov tuleb enda sõnul uude ametisse pikaajaliste plaanidega, et kasvatada US Real Estate´i ärikinnisvara portfell Eesti suurimaks.

“Pärast 15-aastast kogemust Ülemiste City arendamisel on see minu jaoks loogiline ja samas väljakutsuv jätk kinnisvarasektoris. Kui kõik ideed ära realiseerime, siis peatselt on USRE kinnisvaraportfelli väärtus üle ühe miljardi euro,” ütles Gert Jostov, kelle kinnitusel saab esmane fookus olema 2025. aasta kevadel valmiva Golden Gate büroohoone käivitamine.

Jostovile annab US Real Estate juhatuse esimehe ametikoha üle Martin Kolga, kes on ettevõttes töötanud viis aastat ja soovib nüüd võtta aega iseendale ning oma perele.

“Olen tänulik, et olen saanud juhtida sellise võimeka meeskonna ja suurepäraste projektidega ettevõtet,” ütles Kolga. “Soovin Gerdile palju edu! Ta on kinnisvarasektoris väga kogenud juht, mistõttu saan talle rahuliku meelega teatepulga üle anda.”

US Real Estate on Urmas Sõõrumaale kuuluv kinnisvaraettevõte, mille portfellis on üle 130 000 m2 üüritavat pinda ja üle 200 000 m2 arenduses olevat pinda. Ettevõte omab äri-, haridus- ja spordikinnisvara ning arendab terviklikke äri- ja elukeskkondasid, sh Rotermanni kvartal, Golden Gate, Talsinki, Patarei Merekindlus, Park Tondi. Ettevõtte kinnisvaraportfelli koguväärtus on üle 350 miljoni euro.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.