Liigu sisu juurde

USA biotehnoloogia ettevõte avas Jüris 12 miljonit eurot maksnud kontori- ja tootmishoone 

Biotehnoloogia protsessiseadmete arendusele ja tootmisele keskendunud ettevõtte uues hoones asuvad koostetootmine, seadmete testimine, ladu, kontor, labor ning ruumid teadus- ja arendustegevuse jaoks.Foto: Repligen

New Yorgi börsil noteeritud USA biotehnoloogia ettevõte Repligen Corporation avab Jüri Tehnopargis 7500 ruutmeetri suuruse büroo- ja tootmishoone ning Euroopa ja Aasia turgude teeninduskeskuse, mille rajamine läks maksma 12 miljonit eurot.

Korporatsiooni asepresident ja Repligen Eesti juht Madis Unt sõnas, et tehas on strateegilise tähtsusega investeering, mis tugevdab Repligeni  positsiooni ülemaailmse innovatsiooniliidrina bioteaduste valdkonnas.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Uus hoone võimaldab meil oma tegevusmahte hüppeliselt suurendada ning teenindada Eestis asuvast keskusest kliente nii Euroopa kui Aasia turgudel,” lisas Unt. 

Biotehnoloogia protsessiseadmete arendusele ja tootmisele keskendunud ettevõtte uues hoones asuvad koostetootmine, seadmete testimine, ladu, kontor, ruumid teadus- ja arendustegevuse jaoks ning labor.

Lisaks veel eraldi ruumid Euroopa ja Aasia turgude järelteeninduse ning tehnilise toe keskusele. Hoone on varustatud tipptasemel tehnoloogiate ja infrastruktuuriga, mis võimaldab Repligenil tugevdada oma tootmis- ja testimisvõimekust ning muuta oma ülemaailmseid tegevusi sujuvamaks.

Eestis disainitud ning valmistatud seadmeid kasutatakse biotehnoloogia ning farmaatsiatööstuse ettevõtete poolt kriitiliste ravimite valmistamiseks USAs, Euroopas ja Aasias. 

LEED hõbe sertifikaadiga uue hoone loomisel on pööratud erilist tähelepanu töötajate heaolule ning keskkonna- ja energiasäästlikele lahendustele.

Enam kui 7500 ruutmeetri suurune ehitis läks maksma 12 miljonit eurot ning annab tulevikus tööd ligi 200 inimesele. Ehituse peatöövõtjaks oli Rand & Tuulberg, projektijuht Joonas Matteus. Hoone projekteeris Rovin OÜ, arhitekt Kati Haki ning sisearhitektuursete lahenduste autoriks on AERIS.   

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.