Liigu sisu juurde

Õismäel plaanib omanik autopesula krundile lisada viiekordse äri- ja eluhoone

Uue hoonestuse brutopind saab olema ühtekokku 6120 m2 (sellest maa-alune brutopind 1520 m2) ja lisaks äripindadele rajatakse hoonesse ka 36 korterit. Foto: AB Korrus

Tallinnas Haabersti linnaosas Astangu ja Järveotsa teede ristmikul paiknevale Järveotsa tee 20 krundile, kus praegu asub autopesula, plaanib omanik rajada lisaks veel ka kahest ehitisest koosnev viiekordne äri-ja eluhoone.

Kinnistu omanik Aqua Pesulad OÜ on algatanud planeeringu muutmise, millega soovib muuta krundi maakasutuse sihtotstarvet ja määrata õigus äri- ja korterelamu ehitamiseks. Ala paikneb Järveotsa tee piirkonnas, mis piirneb Õismäe korterelamute alaga. Planeeritava ala suurus on 0,61 ha.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Linnavalitsusele esitatud avaldusest selgub, et praegu krundil tegutsev pesula jääb tegutsema, kuid sellele lisatakse astmeline (kaks kuni viis korrust) hoone. Üks korrustest hakkab paiknema maa all.

Olemasolev juurdepääs likvideeritakse ja uus juurdepääs rajatakse ligikaudu 20 meetrit lõuna poole Astangu tänavalt.

Uue hoonestuse brutopind saab olema ühtekokku 6120 ruutmeetrit (sellest maa-alune brutopind 1520 ruutmeetrit) ja lisaks äripindadele rajatakse hoonesse ka 36 korterit.

Krundil paiknevad 25 parkimiskohta saavad lisa – plaani kohaselt saab Järveotsa tee 20 krundil tulevikus olema parkimisvõimalus 72 autole.

Parkimine on kavandatud osaliselt maapealsetel parkimiskohtadel ja valdavalt maa-alusel parkimiskorrusel.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.