Liigu sisu juurde

Vanalinna Ehitus rajab Võsu ranna äärde pansionaadikompleksi koos hotelli, restorani ja äripindadega

Rajatava pansionaadikompleksi suurimasse, kinnistu põhjaosas asuvasse hoonesse, on planeeritud seitse majutusüksust, restoran ja äripinnad, ning eraldiseisvasse antresoolkorrusega hoonesse kinnistu lõunanurgas kaks majutusüksust.Foto: OÜ Vanalinna Ehitus

Võsul tähistati täna peatselt valmiva pansionaadi sarikapidu. Endise restorani “Neptun” asukohta ehitatava pansionaadi tellijaks on seni peamiselt metsamasinate müügiga tegelenud OÜ Lisako, projekt valmib käesoleva aasta juuliks. 

OÜ Vanalinna Ehitus ehitusjuhi Indrek Kaselti kinnitusel saab Võsu ranna äärde kerkiva pansionaadi avamine olema kindlasti üks suviseid tähtsündmuseid. “Võsu on aastakümnete vältel olnud üks kodu- ja välismaiste külastajate suviseid meelispaiku, mis on viimastel aastatel oma populaarsust vaid kasvatanud. Valmiv pansionaat pakub nii kohalikele elanikele kui ka mujalt tulnutele täiendavaid võimalusi suve nautida ning – miks mitte – ka ettevõtlikele inimestele äripindade näol oma äritegevust edendada,” rääkis Kaselt. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Vanalinna Ehitus meeskond: juhatuse liige Kaidur Karba, ehitusjuht Indrek Kaselt, objektijuht Juhan Saarleht ja projektijuht Lauri Evert. Foto: Vanalinna ehitus

Valmivas kolmest hoonest koosnevas kompleksis saab olema restoran, majutusasutus ning äripinnad. Suurimasse, kinnistu põhjaosas asuvasse hoonesse, on planeeritud seitse majutusüksust, restoran ja äripinnad, ning eraldiseisvasse antresoolkorrusega hoonesse kinnistu lõunanurgas kaks majutusüksust. Kolmandasse, soojustamata ja kütmata ühekorruselisse hoonesse kinnistu kagunurgas, tulevad panipaigad, prügiruum ja kaetud terrass külastajatele. Hoonete netopindala on kokku 1265 ruutmeetrit. 

OÜ Vanalinna Ehitus on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on Eesti, Soome ja Rootsi. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd ja puidu restaureerimine. Ettevõttel on Muinsuskaitse tegevusluba ning teostatakse ka puidu restaureerimistöid.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.