Liigu sisu juurde

Võsu pansionaat sai nurgakivi 

Võsule rajatav pansionaat.Foto: Vanalinna Ehitus

Täna sai Võsul nurgakivi endise “Neptun” restorani asukohale ehitatav pansionaat, mis peaks valmima järgmise aasta juuliks.

Maja ehitab OÜ Vanalinna Ehituse ja tellija on OÜ Lisako. Valmiv pansionaat koosneb kolmest eraldi hoonest, kuhu on planeeritud restoran, kaheksa majutusüksust ja kolm äripinda. Hoonete netopindala on kokku 1265 ruutmeetrit. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Suuremasse hoonesse on planeeritud seitse majutusüksust, restoran ja äripinnad ning eraldiseisevasse antresoolkorrusega hoonesse üks majutusüksus. Kolmandasse soojustamata ja kütmata ühekorruselisse hoonesse on planeeritud panipaigad, prügikogumisruum ja kaetud terrass pansionikülaliste ühiseks kasutamiseks. 

Võsule rajatav pansionaat sai nurgakivi. Pildil vasakult OÜ Vanalinna Ehitus tegevjuht ja juhatuse liige Kaidur Karba, OÜ Lisako juhatuse liige Aivo Saar ja Haljala vallavanem Anti Puusepp.Foto: Vanalinna Ehitus

“Ehitustööd edenevad ladusalt ning usun, et valmiv pansionaat koos kõigi sealsete võimalustega saab olema oluline osa nii kohalike kui ka külastajate poolt armastatud rannaäärsest maastikust,” ütles Vanalinna Ehituse ehitusjuhi Indrek Kaselt. “Näen, et valmival projektil on tugev potentsiaal siduda kokku sealne minevik ning tulevik ja tuua Võsule üha uusi külastajaid.” 

OÜ Vanalinna Ehitus on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on Eesti, Soome ja Rootsi. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd ja puidu restaureerimine. Ettevõttel on Muinsuskaitse tegevusluba ning teostatakse ka puidu restaureerimistöid.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.