Liigu sisu juurde

1Partner alustas Baustone’ile Keilasse korterelamu ehitamist

1Partner Ehitus rajab Keilasse Keskpargi naabrusesse kolmekordse kortermaja.Foto: Arhitektuuribüroo Korrus

1Partner Ehitus hakkas kinnisvaraarendajale Baustone ehitama Keila Keskpargi naabrusesse puitfassaadiga kolmekordset elumaja, mis valmib 2024. aasta lõpuks.

“Kortermaja välisilme ja paigutus säilitab miljööala eripära ning selle arhitektuurne lahendus on modernselt kaasaegne, kuid samas ka koduselt tänavavaatesse sobiv,” kirjeldas 1Partner Ehituse juht Üllar Hinno.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

1Partner Ehitus teatas, et Paldiski mnt 14 ehitatavasse hoonesse tuleb kokku kuusteist kahe- kuni viietoalist korterit, maja eluruumi suletud netopind on 1144,4 ruutmeetrit. A-energiaklassiga hoone optimaalne sisetemperatuur tagatakse kaugkütte, päikesepaneelide ja ventilatsiooni soojustagastusega. Lisaks eluruumidele ehitatakse välja ühine puhkeala, mänguväljak ja grillimisplats.

Korterelamu arhitektuurilise lahenduse autoriks on büroo KORRUS.

Töö tellijaks on kinnisvaraarendaja Baustone, mille omanik on Raoul Juhanson. Juhanson oli 2000ndatel aastatel seotud kinnisvaraarendajaga Onix Invest, mille tuntumaid objektid on Baustone’i kodulehel välja toodud.

2001. aastal alguse saanud Onix Invest rajas Tallinnasse kinnisvarabuumi ajal korterelamud aadressidele Pirita tee 26F, Vesivärava 19/21, Pallasti 16, Kopli 82, Kase 68 ja Virbi 12. Ettevõttel tekkisid buumile järgnenud kriisi ajal raskused, 2009. aasta sügisel vahetusid selle nimi ja omanik, tegevusaadress koliti Narva ning aasta lõpus kuulutas Viru Maakohus välja firma pankroti.

Baustone on tegutsenud 2017. aastast. Ettevõte on ehitanud kaks kortermaja Sauele ja viis Iru külla Jõelähtme vallas.

1Partner Ehitus on rajanud või taastanud tipprestoranid NOA ja Mon Repos, Tallinnas Noblessneri piirkonnas asuvad pika ajalooga Shishi, Põhjala Pruulikoja ja KAI kunstikeskuse esindushooned. Lisaks kuuluvad 1Partner Ehituse portfelli mitmed eramud, ridaelamud ja kortermajad. 1Partner Ehitus pälvis Muinsuskaitseameti aastapreemia nominatsiooni Noblessneri piirkonnas asuva Staapli 10 renoveerimise eest ja aastapreemia Lillepaviljoni restaureerimise eest.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega