Liigu sisu juurde

Kasutus­tingimused

Kehtivad 13. juunist 2024

Ostu-müügitingimused

Osa Ehituslehe sisust on ligipääsetav ainult tellijale.

Ehituslehe tellimus sisaldab ligipääsu tasulistele artiklitele domeenil ehitusleht.ee.

Kuutellimus

Ehituslehe kuutellimus maksab 11,99 eurot. Iga tellija saab ühe korra vormistada tutvumistellimuse, mille hind on 5,99 euro. Tutvumistellimus kehtib ühe kuu ja jätkub pärast tutvumisperioodi automaatselt tavahinnaga.

Tellimuse eest saab maksta krediitkaardiga ja see on on automaatselt pikenev. Automaatselt pikenev tellimus on võimalik igal hetkel katkestada, kuid tellimus kehtib tasutud perioodi lõpuni. Katkestamise korral järgmist makset ei toimu ja lugemisõigus kaob päeval, kui pidanuks toimuma järgmine makse. Tellimuse katkestamiseks tuleb saata e-kiri aadressile tellimine@ehitusleht.ee.

Aastatellimus

Ehituslehe aastatellimus maksab 99 eurot.

Aastatellimuse eest saab maksta krediitkaardiga või arve alusel. Tellimus on automaatselt pikenev. Automaatselt pikenev tellimus on võimalik igal hetkel katkestada, kuid tellimus kehtib tasutud perioodi lõpuni. Katkestamise korral järgmist makset ei toimu ja lugemisõigus kaob päeval, kui pidanuks toimuma järgmine makse. Tellimuse katkestamiseks tuleb saata e-kiri aadressile tellimine@ehitusleht.ee.

Aastatellijale kehtib aastatellija garantii, mille alusel saab tellija pärast makse tegemist 30 päeva jooksul tellimusest loobuda ja väljaanne maksab aastatellimuse eest tasutud summa tagasi. Garantii kehtib ka tellimuse uuendamisel, aga iga tellija saab garantiid kasutada ühe korra.

Grupitellimus

Grupitellimuse hind sõltub ostetud kohtade arvust. Grupitellimuse eest saab tasuda kuu- või aastakaupa. Grupitellimuse vormistamiseks tuleb saata e-kiri aadressile tellimine@ehitusleht.ee

Tellimus on automaatselt pikenev. Automaatselt pikenev tellimus on võimalik igal hetkel katkestada, kuid tellimus kehtib tasutud perioodi lõpuni. Katkestamise korral järgmist makset ei toimu ja lugemisõigus kaob päeval, kui pidanuks toimuma järgmine makse. Tellimuse katkestamiseks tuleb saata e-kiri aadressile tellimine@ehitusleht.ee.

Grupitellimuse eest aastakaupa tasudes kehtib aastatellija garantii, mille alusel saab tellija pärast makse tegemist 30 päeva jooksul tellimusest loobuda ja väljaanne maksab tellimuse eest tasutud summa tagasi. Garantii kehtib ka tellimuse uuendamisel, aga iga tellija saab garantiid kasutada ühe korra.

Tehnilised probleemid

Kui tellimust ei ole tehnilistel põhjustel võimalik kasutada, siis tuleb sellest teada anda tellimine@ehitusleht.ee. Kui viga on väljaande poolne ja väljaanne ei suuda seda kolme tööpäeva jooksul parandada, siis tellijale tagastatakse tellimuse viimase perioodi eest tasutud summa täies ulatuses tellija määratud pangakontole.

Autoriõigused

Tekstid

Ehituslehes ilmunud tekstid on autorikaitse objekt ja nende kopeerimine ja avaldamine väljaandja kirjaliku loata on keelatud.

Ehituslehe tellimus annab lugemisõiguse, aga sellega ei kaasne luba tekste levitada.

Fotod ja illustratsioonid

Ehituslehes ilmunud fotod ja illustratsioonid on autorikaitse objekt ja nende kasutamine autori loata on keelatud. Ehitusleht fotode ja illustratsioonide avaldmiseks litsentsi anda ei saa, kui soovid pilti kasutada, siis võta pildi õiguste omanikuga ühendust ja lepi avaldamise tingimused otse kokku.

Refereerimine

Ehituslehe artiklite sisu võib kasutada maksimaalselt kolme lause ulatuses.

Refereeritud teksti juures peab olema viide, et materjal pärineb Ehituslehest:

  • lause alguses “Ehitusleht kirjutas, et”
  • või lause lõpus “kirjutas Ehitusleht.”

Veebikanalis tuleb viitele lisada aktiivne link Ehituslehe artiklile, kust materjal võetud on.

Kui soovid sisu kasutada suuremas mahus, siis selleks saad lubada küsida aadressil toimetus@ehitusleht.ee.

Kui kasutad Ehituslehes avaldatud materjali väljaandja kirjaliku loata lubatust suuremas mahus, on Ehituslehe kirjastajal õigus küsida selle eest tasu:

  • 200 eurot (lisandub käibemaks) ühekordse kooskõlastamata materjali kasutamise eest
  • 320 eurot (lisandub käibemaks) korduva kooskõlastamata materjalide igakordse kasutamise eest.

Kontakt

Ehituslehe väljaandja ja toimetuse kontaktid on leitavad aadressilt ehitusleht.ee/kontakt