Liigu sisu juurde

1Partner arendab nelja miljoni euro eest Tallinna kesklinna kortermaja

Arhitekti nägemus Juhkentali 14 hoonest.Foto: Kauss Arhitektuur

1Partner alustas Tallinna kesklinnas uue 28 korteriga A-energiaklassi hoone Kalevi Maja arendust, mis valmib 2025. aasta alguseks.

1Partner Kinnisvara juhi Tanel Tarumi hinnangul on kesklinna piirkonnas kätte jõudmas uusarenduste põud. “Kesklinnas ei ole uusi kortereid kunagi lõpmatult, kuid viimase aasta muutused turul on valikuvõimalusi veelgi kahandanud, kuna uusi projekte praktiliselt peale tulnud ei ole,” kommenteeris Tarum.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Aadressil Juhkentali 14 asuva Kalevi Maja paikneb südalinnas, kus kõik eluks vajalik asub väikese jalutuskäigu kaugusel. Teisalt on piirkonnas piisavalt rohelust ja parke, mis võimaldavad soovi korral kesklinna kiirest elutempost mõne sammuga kõrvale astuda. Lisaks 28 korterile ja 4 äripinnale korterile on majas parkimiskohad ja panipaigad, mis asuvad eraldi maa-alusel korrusel.

“Legendaarse Kalevi spordihalli ning peagi valmiva pealinna moodsaima ärikvartali vahetusse naabrusse kerkiv hoone ehitatakse lähtuvalt parimatest kaasaegsetest linliku elustiili põhimõtetest, mis ennekõike tähendab optimaalset, praktilist ning läbimõeldud ruumikasutust,” kirjeldas Tanel Tarum.

“Usume, et Kalevi Maja aitab lahendada suhteliselt kesise valiku probleemi Tallinna kesklinna piirkonna uusarenduste segmendis,” kommenteeris Tanel Tarum, kelle hinnangul on tegemist tõenäoliselt ka kõige soodsama hinnaga kvaliteetse uusarendusega Tallinna südames. Hoones asuvad korterid on 2-3-toalised, 40-70 ruutmeetrise põrandapinnaga ja nende hind jääb 190 000 – 300 000 euro vahemikku.

1Partner Arendus on 1Partneri kontserni kuuluv tervikliku kinnisvaraarendusega tegelev ettevõte. 1Partner on Baltimaade juhtiv kinnisvaragrupp, mille esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses. 1Partner grupp pakub kinnisvara vahenduse, hindamise, ehituse, arenduse, halduse ja investeeringute juhtimise teenust. 1Partner kinnisvaragrupp on maailma suurima kommertskinnisvara nõustamisettevõtte JLL (Jones Lang LaSalle) ametlik koostööpartner Baltikumis.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.