Liigu sisu juurde

4,9 miljonit eurot maksev Magdaleena lasteaed Tallinnas sai nurgakivi

Täna hommikul sai Tallinnas, Asula 16 ja Asula 18 asuv Magdaleena Lasteaed nurgakivi. Ehitustööde tellijaks on Tallinna linn, teostajaks OÜ Vanalinna Ehitus ning plaanitav lõpptähtaeg juuni 2024. 

Projekti raames lammutati esmalt vana hoone, mille asemele ehitatakse uus kahekorruseline lasteaiahoone. Ehitatavasse hoonesse on planeeritud kolm eraldiseisvat osa: rühmaruumid, saalid ning administratiivruumid. Saalide osa asub hoone keskel ja ühendab nii rühmaruumid kui ka õppeosa. Projekti on planeeritud ka hoovipoolne avar terrass. Asula tn 18 asuvale kõrvalkinnistule ehitatakse mänguväljak, mis saab olema avatud ka lähipiirkonnas elavatele lastele. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Magdaleena lasteaia uus hoone.Foto: Vanalinna Ehitus

Ehitustehniliselt tulevad hoone kandvad välisseinad monteeritavatest kolmekihilistest sandwich-paneelidest, mis kaetakse osaliselt betoonsoojustuse ja fassaadipaneelidega. Kandvad siseseinad on planeeritud monteeritavatest betoonpaneelidest, vahelaed ja katuslaed raudbetoonpaneelidest ja TT-paneelidest. 

Tallinna linn sõlmis Vanalinna Ehitusega ehituslepingu märtsikuus.

OÜ Vanalinna Ehitus on 2001. aastal asutatud Eesti ehitusettevõte, mille tegevuspiirkond on Eesti, Soome ja Rootsi. Ettevõtte põhitegevusalad on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd ja puidu restaureerimine. Ettevõttel on Muinsuskaitse tegevusluba ning teostatakse ka puidu restaureerimistöid.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.