Liigu sisu juurde

Apollo Group kolis kõik oma äriüksused Fahle kvartali büroosse

Fahles saavad Apollo Groupi äriüksused töötada kõrvuti MM Grupi teiste tütarettevõtetega nagu Duo Media, Postimees Grupp jt, mis annab võimaluse valdkondade vaheliste ideede tekkeks. Foto: Apollo Group

Kiiresti arenevasse modernsesse äri- ja elukvartalisse Fahle Parki kolinud Eesti suurim meelelahutuskontsern Apollo Group soovib kõik kontserni kuuluvad ettevõtted ühes kohas sünergias tööle panna ja toob need Fahle kontorisse kokku. Selleks laieneb nende praegune 1200 ruutmeetrine kontor veel 500 ruutmeetri jagu.  

Apollo uus kontor.Foto: Apollo Group

Apollo Groupi kiire kasvamine on tinginud vajaduse lisapinna järele.  Kontorisse lisandub sushirestoranide kett MySushi ja APL Digital Solutions meeskond, kes töötab välja uuenduslikke meelelahutusteenuste digitaliseerimise võimalusi. Ees ootavad neid Apollo Kino, Apollo Kaupluste, Vapiano, KFC, Blenderi ja O`Learyse meeskonnad.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Apollo praegune 1200 ruutmeetrine kontor laieneb veel 500 ruutmeetri jagu. Foto: Apollo Group

“Soovime Apollo Goupi töötajates luua ühist tunnetust, et ollakse osa millestki palju suuremast ja luua koostegemise sünergiat,” rääkis Apollo Groupi tegevjuht Liisi Znatokov. “Ühes kontoris tekib võimalus operatiivselt infot vahetada ja oma kolleege paremini tundma õppida.”

Apollo uus kontor.
Apollo uus kontor.Foto: Apollo Group

Fahles saavad Apollo Groupi äriüksused töötada kõrvuti MM Grupi teiste tütarettevõtetega nagu Duo Media, Postimees Grupp ja teised. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.