Liigu sisu juurde

AS Tallinna Arendused juhatuse liige astus kahtlaste tehingute tõttu tagasi

Margus Jaanson.Foto: Madis Veltman / Postimees / Scanpix

AS Tallinna Arendused nõukogu rahuldas 8. mail ainsa juhatuse liikme Margus Jaansoni lahkumisavalduse alates 11. maist. Alates 9. maist kuni uue juhatuse liikme värbamise ja tööleasumiseni nimetas nõukogu ajutiselt juhatuse liikmeks senise nõukogu liikme Joosep Vimma.

“Pistelise kontrolli käigus ilmnes, et üks ettevõtte töötajatest on korduvalt teinud ettevõtte nimel tehinguid seotud osapoolega,” ütles AS Tallinna Arendused nõukogu esimees Raido Roop. “Juhatuse liige kinnitas, et oli sellest teadlik ja tunnistas oma eksimust ning esitas nõukogule lahkumisavalduse. Tema lahkumisavalduse otsustas nõukogu rahuldada.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

AS Tallinna Arendused nõukogu otsustas välja kuulutada konkursi ettevõtte uue juhatuse liikme leidmiseks.

“Loodame konkursiga leida ettevõttele uue juhatuse liikme võimalikult kiiresti. Samal ajal tuleb tagada ettevõtte tegevuse jätkumine, mistõttu tegin nõukogule ettepaneku nimetada ajutiseks juhatuse liikmeks senine nõukogu liige Joosep Vimm,” märkis Roop.

Muuhulgas peab Vimm ajutise juhatuse liikmena tagama ettevõttes KPMG poolt läbi viidava tehingute seaduslikkuse kontrolli sujuva läbiviimise.

Tallinna linnale kuuluv AS Tallinna Arendused põhitegevusala on Tallinna linna arengut ja ettevõtluskeskkonda toetava kinnisvara arendamine ja haldamine.

Ettevõtte portfelli kuuluvad Paldiski mnt 48a, Paljassaare tee 17, Tervise 21 spordihoone, Veerenni 20, Vabaduse väljaku alune parkla ja ärikeskus, Väike-Rannavärav 6 parkla ja Tallinna Linnahall. Aktsiaselts on välja arendanud Betooni, Suur-Sõjamäe ja Tondiraba tööstuspargid ning sealsed kinnistud välja müünud.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.