Liigu sisu juurde

Avalon plaanib Saue valda 72 elamuga arendust

Elamuarendaja Avalon sõlmis lepingu uue elurajooni arenduseks Hüürus, kus detailplaneering lubab kinnistule rajada kokku 72 rida- ja paarismaja ning üksikelamut.

Avaloni tegevjuht Ahti Kiili rääkis, et piirkonna detailplaneeringu kohaselt tekib Saue valda juurde 169 elamuühikut, aga planeering on koostatud kahele kinnistule, mis katavad kokku 33 hektari suurust ala. Kiili sõnul jääb 72 elamut Avaloni arendatavale 15,35 hektarilisele kinnistule ning ülejäänud naaberkinnistule.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Kiili sõnul on arendusalal olemas samuti perspektiivne kooli ja lasteaia kinnistu. Detailplaneering on plaanis kehtestada 2025. aasta lõpuks.

“Tallinna lähistele Hüürusse rajatavad uued eluasemed asuvad igati heas ning looduslikult kaunis asukohas, pakkudes valikuvõimalust nii esimese eramu ostjale kui linnakorterit maja vastu vahetada soovivale inimesele. Hea ja kiire ühendustee nii pealinnaga ning samuti väiksemate tõmbekeskustega nagu Keila linn või Tabasalu on selle piirkonna plussiks,“ märkis Kiili.

Arendaja sõnul on elukondliku kinnisvara turg praegu üle elamas keerulisi aegu, kuid ettevõtete sedalaadi arendusotsused on alati tulevikku vaatavad ning ehitamiseks on majanduskriisi ajal ehitushindu arvestades soodne võimalus.

Avaloni arendustest on praegu valminud Hermanni 8a asuvad hoone Tallinnas ning Kiili Villad. Müüki on tulemas Tallinnas Tartu mnt 44, Narva mnt 174a ja Telliskivi 8 asuvad eripalgelised eluhooned ning Tiskre elamurajoon. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.