Liigu sisu juurde

Avalon ja Marko Kull omandasid Tiskres arendusprojekti kokku ligi 50 eramu ja korteri rajamiseks

Elamuarendaja Avalon juhtimisel omandas ettevõtte partner Marko Kull juuni alguses elukondliku arendusprojekti Tiskre Kodud OÜ, rajamaks Harku valda uus eluase kokku ligemale poolesajale perele.

„Arendusprojekt elluviimise käigus rajatakse Harku valda Tiskre külla kokku 19 uut eramaja ja 29 korterit,“ lausus Marko Kull. „Esimeses järgus ehitatakse välja kogu piirkonnale vajalik infrastruktuur, mis valmib 2024. aasta kevadel. Esimese etapi investeeringus suurus on ligikaudu üks miljon eurot.“

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Marko Kulli sõnul sai positiivne otsus investeeringu tegemiseks tehtud hinnates turutsüklit. „Kui 2024 võib arendajal elukondliku kinnisvara osas veel olla keeruline uusi projekte käivitada, siis 2025 peaks tooma Avaloni hinnangu kohaselt uudiseid Euribori languse kohta ja turu vaikset taastumist. Hetkel on Avalon kohandanud enda tegevuskavasid just selle visiooni kohaselt,“ lisas ta. 

„Ühtlasi eeldame 2024 ehitussektoris tellijale soodsat aega ning püüame ajastada enda ehituste alguseid sinna perioodi. Avaloni hea kapitaliseeritus teeb meist tugeva partneri igale ehitusettevõtjale,“ sõnas Avaloni tegevjuht Ahti Kiili. „Täna on meil veel uusi projekte töös, millest loodame samuti peatselt avalikult välja tulla. Juhul kui mõni investor soovib osaleda Avaloni järgmistes projektides, siis oleme dialoogiks avatud.“

Avaloni arendustest on praegu ehituses Hermanni 8a, Kalevi 17 / Linda 13, Vabriku 49 asuvad hooned Tallinnas ning Kiilis asuvad ridaelamud. Müüki on tulemas Tallinnas Tartu mnt 44 ja Telliskivi 8 asuvad eripalgelised eluhooned ning Tiskre elamurajoonis asuvad eramud ja korterid.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.