Liigu sisu juurde

Baltic Horizon Fond küsib investoritelt luba uute osakute müügiks

Baltic Horizon Fond korraldab osakuomanike üldkoosoleku, millel otsustatakse ainsa küsimusena, kas juhatus võib uusi osakuid välja anda või mitte.

Kutses põhjendab juhtkond uute osakute emiteerimise soovi vajadusega tugevdada Baltic Horizon Fondi bilanssi.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Northern Horizon Capital AS-i ettepanek on, et uued osakud antakse välja hinnaga, mis vastab Baltic Horizon Fondi osaku 90 päeva kaalutud keskmisele hinnale Tallinna börsil.

Uued osakud plaanitakse välja anda ühes või mitmes osas käesoleval aastal, vastavalt Northern Horizon Capitali otsusele ning Baltic Horizon Fondi finantseerimisvajadustele.

Uued osakud antakse välja suunatud pakkumise raames, mis tähendab, et avalikku pakkumist ei korraldata ning prospekti ei registreerita. Uued osakud esindavad 12kuulise perioodi jooksul vähem kui 20 % Baltic Horizon Fondi juba kauplemisele võetud osakute arvust.

Juhatuse ettepanekus pole kirjas, kellele osakuid pakkuda plaanitakse ja kas senistel omanikel on uute osakute soetamiseks eesõigus või mitte.

Uute osakute väljalaskmisest saadavat tulu plaanitakse kasutada investeeringuteks olemasolevatesse kinnisvaraobjektidesse ja/või Baltic Horizon Fondi laenukoormuse vähendamiseks.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega