Liigu sisu juurde

Baltic Horizon Fond teenis märtsis miljon eurot üüritulu

Baltic Horizon Fond teatas börsile, et teenis märtsis renditulu miljon eurot, võrreldes eelmise kuuga tulemus ei muutunud.

Fondi teate kohaselt alates tugevneb fondi rahavoog uute ankurrentike rendimaksete toel. Eelkõige avaldavad mõju IKI Europa ostukeskuses ja Läti politsei poolt Upmalas Biroji bürookompleksis sõlmitud lepingud.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Fond sõlmis hiljuti Meraki büroohoones ligikaudu 3 200 ruutmeetri suurusele pinnale rendilepingu rahvusvahelise mööblitootja Narbutasega. Lisaks on sõlmitud veel mitu rendilepingut, mis on viinud Meraki büroohoone täitumuse üle 90%.

Aprillis sõlmis fond täiendava 2 200 ruutmeetri suuruse pinna rendilepingu tuntud ankurrentnikuga ühes oma hoones.

Baltic Horizon Fondi (Fond) osaku puhasväärtus (NAV) 2024. aasta märtsi lõpu seisuga on 0,9087 eurot osaku kohta. Fondi osaku puhasväärtus kahanes võrreldes eelneva kuu lõpu seisuga 0,4% (29. veebruar 2024: 0,9126).

Fondi kogu puhasväärtus võrreldes eelneva kuu lõpu seisuga kahanes veidi ja ulatus 108,7 miljon euroni (29. veebruar 2024: 109,2 eurot). Languse taga oli eelkõige intressimäära tuletisinstrumentide väärtuse kõikumine ja kinnisvarainvesteeringute tehingutega seotud kulud. EPRA NRV 2024. aasta märtsi lõpu seisuga on 0,9503 eurot osaku kohta.

2024. aasta märtsi lõpus moodustas Fondi konsolideeritud raha ja raha ekvivalendid 12,5 miljonit eurot (29. veebruar 2024: 4,4 miljonit eurot) pärast Europa ja North Star laenude refinantseerimist. 31. märts 2024 seisuga Fondi konsolideeritud varade kogumaht kasvas 269,2 miljoni euroni (29. veebruar 2024: 260,0 miljonit eurot). Osa käibel olevast rahast summas 4,5 miljonit eurot kasutati osaliselt lühiajaliste võlakirjade varasemaks lunastamiseks 2024. aasta aprillis.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.