Liigu sisu juurde

Domus Kinnisvara rajab Tartusse uue ärikeskuse

Annelinnas Anne tn 46, 46a, 48 ja 48a asuvatele kinnistutele kerkiv hoone peaks kooskõlas linna üldplaneeringuga muutma tänase asfalteeritud tühermaa mõne aasta pärast piirkondlikuks ärikeskuseks, Foto: Google Maps

Domus Kinnisvara tütarettevõte Emajõe Ärilinnak OÜ plaanib rajada Tartusse Annelinna ärikeskuse, kuhu luuakse kontorid ning teenindus- ja kaubanduspinnad väga erineva valdkonna ettevõtetele.

Annelinnas Anne tn 46, 46a, 48 ja 48a asuvatele kinnistutele kerkiv hoone peaks kooskõlas linna üldplaneeringuga muutma tänase asfalteeritud tühermaa mõne aasta pärast piirkondlikuks ärikeskuseks, kuhu luuakse kontorid, teenindus- ja kaubanduspinnad väga erineva valdkonna ettevõtetele.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Tartu linna üldplaneering sõnastab väga selgelt eesmärgi mitmekesistada monofunktsionaalset Annelinna, tuues elanikele mugavalt lähemale nii uusi töökohti kui ka teenuseid,” sõnas Domus Kinnisvara juhatuse liige Ingvar Allekand, kelle sõnul väheneb selle tulemusel liikluskoormus ja linlased säästavad igapäevasele logistikale kuluvat aega.

Ärilinnak tuleb madala, kuni 3-korruselise hoonestusega, mida iseloomustab Lõhmuse tänava äärne kaseallee ning kvartalisisene hoonetevaheline avatud galerii jalakäiatele. Parima arhitektuurse lahenduse leidmiseks korraldatakse kutsutud osalejatega arhitektuurikonkurss. Parim võistlustöö peaks eelduslikult selguma märtsis ning seda võetakse arvesse detailplaneeringu koostamisel.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.