Liigu sisu juurde

Eesti maaklerid asutasid Hispaanias kinnisvarabüroo

Costa del Soli piirkonnas asuva Fuengirola linna rand ja sadam.Foto: Istockphoto

Neli Eesti maaklerit asutasid Hispaanias kinnisvarabüroo Espa Estates, mille eesmärgiks on Päikeseranniku kinnisvarast huvitatud klientidele pakkuda täisteenust nii korterite ja majade ostu kui üüri puhul.

“Hispaania kinnisvara on eestlaste seas olnud populaarne juba aastaid ning huvi selle vastu aina kasvab,” selgitas Espa Estates kinnisvaramaakler Kristi Djomin. “Samas on selgelt näha, et inimesed vajavad sellega seotult ka enam abi, sest erinevusi Eesti ja Hispaania kinnisvaraturgude vahel on palju.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Espa Estates pakub kinnisvara täisteenust alates objektide tutvustamisest kuni ostetud kinnisvara väljaüürimise ja halduseni. “Hispaanias on Eestist oluliselt erinevad nii tehingute maksustamine kui ka sellega kaasas käivad juriidilised protseduurid. Niisamuti tuleb hästi tunda erinevaid piirkondi,” sõnas Djomin.

Djomini sõnul kasutab enamik välismaalastest ostjaist maaklerit, sest nüansse, millele tähelepanu pöörata on väga palju ja kui sa ei ole Hispaania tavade ja reeglitega kursis, siis võib omapäi tegutsemine palju peavalu tekitada.

Espa Estates kaubamärgi all tegutsevad Kristi Djomin, Piret Pall, Gerdi Arst ja Merit Reigam, kes kas elavad või viibivad pidevalt Hispaanias.

Valikus on nii väiksemaid investeerimiskortereid, avaraid terrassidega penthouse‘e ning villasid. “Siin on valikut igale maitsele ja igas hinnaklassis,” leidis Djomin. “Lisaks palju meelelahutusvõimalusi, häid restorane ja kohvikuid ning loomulikult imeline kliima ja Vahemeri.”

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.