Liigu sisu juurde

Ehitusinseneride liidu esimees ja aseesimees vahetasid kohad

Viimased kaks aastat Eesti Ehitusinseneride Liidu (EEL) juhatuse aseesimehena tegutsenud Lehar Leetsaar asus juhatuse esimeheks, senine esimees Andres Piirsalu on järgmiseks kaheks aastaks aseesimees.

EELi esinduskogul valitud kolmeliikmelises juhatuses vahetus üks liige. Riho Orase asemel sai aseesimeheks Alan Väli.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Liit teatas oma kodulehel, et volikogusse valiti järgnevaks kaheks aastaks lisaks juhatuse liikmetele Heiki Meos, Erkki Suurorg, Priit Luhakooder, Ivar Talvik, Magnus Lelumees, Maari Idnurm, Anneli Ramjalg, Henri Daniel Ots ning Taavi Liiv.

Äsjavalitud juhatuse esimehe sõnul on EELi jaoks oluline jätkuvalt osaleda Eesti ehituspoliitika kujundamises, tuua Eestisse rahvusvahelist oskusteavet, avada eurokoodeksite tausta, algatada ja osaleda valdkonna arenguid suunavatel aruteludel, kaasata täienduskoolitustele rohkem ülikoolide lektoreid, samuti välislektoreid, püüdes hetkeolukorras leida tasakaal auditoorse ja veebikeskkonnas peetavate täienduskoolituste vahel. Endiselt on väga aktuaalseks teemaks ehitusinseneride järelkasv.

Suurt muudatust liidu tegemistest pole oodata, sest eelmine juhatuse esimees loetles kahe aasta eest sõna-sõnalt samasugused prioriteedid.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.