Liigu sisu juurde

Elektritööde ettevõtjate liit reastas valdkonna parimad firmad

Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit (EETEL) tunnustas aasta jooksul parimaid majandustulemusi näidanud elektritööde ettevõtjaid. EETELi 2023. aasta kolm parimat ettevõtet on elektrivõrkude ehitaja Connecto Eesti, elektrimaterjalide hulgimüüja Onninen ja elektrikaablite tootja Prysmian Group Baltics.

EETELi tegevjuht Kaarel Jänes tõi välja, et pingerea koostamiseks tehtav analüüs annab hea ülevaate valdkonnas toimuvast ja selle hetkeolukorrast.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Aasta valdkonna parimate valimisel võetakse arvesse möödunud aasta ettevõtte käivet, kasumit ning nende kasvu, käiberentaablust, varade puhasrentaablust ja bilansimahtu.

„Möödunud aasta, mille põhjal tänavune paremusjärjestus kujunes, oli valdkonna jaoks suure kasvu aasta, kus paralleelselt tuli rinda pista ebamäärasustega ning olukorda mitte arvestatavate riigitellijatega,“ tõdes Jänes. Tänavune, 2023. aasta esimene pool jätkus tema sõnul sarnaselt, kuid tulenevalt majandusolukorrast ja jahtunud ehitussektorist, on ka elektriehituses alanud raskemad ajad ning 2024. aasta paistab valdkonna ettevõtjatele vägagi väljakutsuv olukorras, kus valdkonnale iseloomuliku madala käiberentaabluse tõttu äririskid võivad suurema tõenäosusega realiseeruda.

Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit tunnustab juba üle kümne aasta parimaid majandustulemusi näidanud liidu liikmeid. Möödunud aastal kuulusid esikolmikusse elektrimaterjalide tootjad ESB Service Group, Glamox ja OBO Bettermann.

Lisaks kolmele parimale tunnustatakse alates eelmisest aastast ka tegevusvaldkondade parimaid. EETELi liikmete seas on tänavu:

  • parim elektriprojekteerija 3INS,
  • parim elektri sisepaigaldaja Erko Elekter,
  • parim elektrimaterjalide tootja Prysmian Group Baltics,
  • parim elektrivälisvõrgu ehitaja Connecto Eesti
  • ning teist aastat järjest on parim elektrimaterjalide müüja Onninen.

EETELil on 113 liiget, kes on tööandjaks rohkem kui 4500 inimesele ning liikmete kogukäive ulatub üle 1,1 miljardi euro.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.