Liigu sisu juurde

Maksuvõlgnikust elektritööde firma liigub pankroti suunas

Viimase esitatud majandusaasta aruande kohaselt olid pankroti suunas liikuva osaühingu Bonham peamisteks klientideks korteriühistud ning üks kinnisvaraarendus- ja ehitusettevõte.Foto: Istockphoto

Harju Maakohus hakkas menetlema tippajal 20 inimesele tööd pakkunud ja kvartalis ligi veerand miljonit eurot käivet teinud elektritööde firma Bonham pankrotiavaldust.

Ettevõtte tegi suurimat käivet 2020. aastal, kui müüs teenuseid 786 202 euro eest, firmas oli siis tööl 20 inimest. See oli ka viimane aasta, kui firma teenis kasumit, äriregistri andmetel oli firma 2021. ja 2022. aastal vastavalt 24 266 ja 50 330 euroga kahjumis.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Ettevõttel on 2022. aastast maksuvõlad, tänase seisuga võlgnes Bonham riigile 78 121 eurot.

Harju Maakohtu teadaande kohaselt võeti täna kohtumäärusega Bonham osaühingu pankrotiavaldus menetlusse ja määrati kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks.

Ühtlasi keelas kohus võlgnikul ajutise pankrotihalduri nõusolekuta vara käsutada, ajutiseks pankrotihalduriks sai Jüri Truuts.

Kohtuistung toimub 19. juunil.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.