Liigu sisu juurde

Endover laenas ühisrahastusplatvormil Volta kvartali edasi ehitamiseks veel enam kui 400 000 eurot

Arhitektide nägemus Volta kvartalis rekonstrueeritavast hoonest, mille tagatisel kinnisvaraarendaja Apex on võtnud ühisrahastuse keskkonnast kaks laenu.Foto: Apex Arhitektuuribüroo

Enne jõule ühe päevaga ühisrahastusplatvormil 785 000 eurot kogunud kinnisvaraarendaja Endover tegi sama tagatist kasutades keskkonnas järgmise rahastusvooru ja sai täna kokku veel 406 587 eurot.

Kinnisvaraarendaja Endover lisas üleeile ühisrahastusplatvormile Estateguru uue laenusoovi, et sarnaselt eelmise vooruga tasuda rahaga varasemaid kohustusi ja jätkata ehitustöid. 1205 investorit panid sel korral küsitud summa kokku kahe päevaga.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Endover pakkus investoritele intressi 11,5 protsenti aastas, neile, kes olid valmis laenama 15 000 eurot või rohkem, lubas arendaja 12 protsenti aastas ja 50 000 euro või sellest suurema summa pakkujatele 12,5 protsenti aastas.

Laenu tagab Tööstuse 47 kinnistule seatud hüpoteek. Maja plaanib ettevõte renoveerida järgmise aasta lõpuks ja müüa sinna 23 korterit.

Firma avaldas, et ehituse kogukulud saavad eeldatavasti olema ligikaudu seitse miljonit eurot.

Pindi Kinnisvara on tagatise hinnanud novembris 1,55 miljonile eurole, mis teeb ruutmeetrihinnaks 770 eurot hoone suletud netopindala kohta.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.