Liigu sisu juurde

Endoveri sügiseks valmiv rannaäärne uusarendus Riviera Viimsi saavutas täiskõrguse

2024. aasta sügisel peaks Riviera Viimsi välja nägema selline. Foto: Endover

Kolmapäeval peeti sarikapidu Endoveri Haabneeme rannapromenaadi ääres valmivas Riviera Viimsi arenduses, kus saavutasid oma täiskõrguse merest vaid 100 meetri kaugusel asuvad neli kortermaja. Esimesed elanikud saavad uutesse kodudesse sisse kolida septembris.

Kokku valmib Riviera Viimsi arendusse neli maja 65 korteriga. Kõigil 2-4-toalistel korteritel on rõdu või terrass. Kuni 5-toalised katuseterrassidega penthouse korterid on planeeringult läbi kahe korruse, vaadetega Tallinna lahele ja Viimsi poolsaarele ning luksuslike lisadega nagu mullivanni paigaldamise võimalus katuseterrassile.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Endoveri tegevjuht Robert Laud Riviera Viimsi sarikapärga maha võtmas. Foto: Ardo Kaljuvee

Endoveri tegevjuht Robert Laud tõi välja, et Riviera Viimsi arenduse puhul on kogu ala ruumiline kontseptsioon loodud eesmärgiga avada inimestele looduskaunis mereäärne piirkond. “Oleme korrastanud suure osa mereäärsest mahajäetud tootmismaast ning renoveerime ehituse käigus Kaluri tee, ehitame jalgrattateede ja mänguväljakutega Kivila pargi ning otse randa hakkab arendusest viima kergliiklustee,” rääkis Laud.

Viimsi on viimaste aastatega tõusnud hinnatud piirkonnaks, see kajastub ka kruntide ja elamispindade väheses saadavuses ja tõusnud hindades. “Viimsi uute korterite turul on silmnähtav defitsiit. Pärast valla uut üldplaneeringut piiratakse uute elamispindade ehitusmahtu veelgi. Samas on tegu ühe populaarseima Tallinna lähedase elupiirkonnaga,” märkis Laud.

Endoveri tegevjuht Robert Laud. Foto: Ardo Kaljuvee

Riviera Viimsi arendus valmib 2024. aasta sügisel. Arendajaks on Endover, ehitajaks Metropol Ehitus, peaprojekteerija What If, sisearhitektideks Aet Piel (planeeringud), Maarja-Linda Taur (siseviimistlus) ja üldalade arhitektiks Kärt Loopalu Superellipsist. Haabneeme rannaäärse maastiku loodusest lähtuva õueala kontseptsioon on loodud koostöös Kino maastikuarhitektidega. Arenduse valmimist finantseerib Coop Pank.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kogemus loeb

Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisapargi vahetusse lähedusse oleme ehitamas uut kaheksa kortermajaga elamukvartalit Raadiraja. Lisainfo: raadiraja.ee.

Ehitustrust on asjatundlik partner ja toetab Teid ehitusettevõtmistes.

  • Ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine
  • Projekteerimis- ja ehitustöövõtt
  • Hoonete ehitus
  • Kinnisvaraarendus
Tutvuge tehtud töödega