Liigu sisu juurde

Estateguru investorid teenisid esimeses kvartali 3,5 miljonit eurot, keskmine tootlus 10,43% 

Estateguru juht Mihkel Stamm. Foto: Madis Veltman / Postimees / Scanpix

Kinnisvara tagatisel ühisrahastust korraldava Estateguru investorid teenisid esimeses kvartalis 3,5 miljonit eurot tulu, investeeringute keskmine intressimäär oli 10,43% ning uusi investoreid liitus 2721.  

Esimeses kvartalis rahastasid investorid ühisrahastusplatvormi Estateguru kaudu uutesse kinnisvaraprojektidesse kolme kuu jooksul 20,6 miljonit eurot, sellest 11,9 miljonit eurot investeeriti kasutades automaatse investeerimise funktsiooni. “Kuigi kvartaliga liitus ligi kolm tuhat uut investorit, näitab just automaatsete investeeringute kõrge osakaal, et seniste investorite usaldus ja lojaalsus Estateguru suhtes püsib kõrge,” kommenteeris Estateguru juht Mihkel Stamm. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Täna näeme, et eelmisel aastal välja antud laenude portfell toimib hästi. 99,4 miljoni euro suurusest algsummast on juba 33,6 miljonit tagastatud,” rääkis Stamm. Lisaks saavutas Estateguru olulise verstaposti Lätis, kus rahastatud laenude maht ületas 100 miljoni euro piiri, millest tänaseks on tagasi makstud 75 miljonit eurot.  

Estateguru on investeerimiskeskkond, mis vahendab väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele laene kinnisvara tagatisel. Estateguru meeskonda kuulub Helsingis, Londonis, Tallinnas, Riias ja Vilniuses asuvates kontorites ligi 80 töötajat. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.