Liigu sisu juurde

Hepsor laenas Riia arendusprojekti ehitamiseks Bigbankist neli miljonit eurot

Hepsori tütarettevõte Hepsor JG SIA ja Bigbank AS Läti filiaal sõlmisid laenulepingu summas 4 miljonit eurot. Kolmeaastase tähtajaga laenu eesmärk on finantseerida Annenhof Majas arendusprojekti ehitust Riias.

40 korteriga arendusprojekti ehituse ja müügiga on juba alustatud ning Annenhof Majas arendus valmib 2024. aasta neljandas kvartalis.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Rohelist mõtteviisi väärtustava eluhoone projekteerimisel oleme rõhku pannud energiatõhususele, mis tagab nii madalad kommunaalkulud kui ka väiksema süsiniku jalajälje hoone kasutusajal,” ütles Hepsori juhatuse liige Henri Laks. “Visuaalselt atraktiivne fassaadilahendus, funktsionaalsed korterite planeeringud, energiatõhus hoone koos rohelise mõtteviisiga ning hea hinna ja kvaliteedi suhe on aspektid, mille alusel tänased korteriostjad oma ostuotsused teevad. Tänaseks on ligi 18 protsenti korteritest Annenhof Majas projektis juba broneeritud, mis kinnitab projekti atraktiivust klientide seas Riia turul.”

Hepsoril on Lätis lisaks Annenhof Majas projektile ehituses ja müügis neli elukondlikku arendusprojekti:

  • Kuldīgas Parks (116 korterit, millest 99% on müüdud),
  • Mārupes Dārzs (92 korterit, millest 99% on müüdud),
  • Strelnieku 4b (54 korterit, millest 82% on müüdud) ning
  • 2023. aastal ehitusse läinud Nameja Rezidence, kus on 38 korterit, millest eellepinguid on sõlmitud 29% ulatuses.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.