Liigu sisu juurde

Hepsor sõlmis 4,3 miljoni eurose ehituslepingu korterelamute ehitamiseks Riias

Annenhof Majas - nimelises arenduses on 40 korterit ja see valmib 2024. aasta lõpus.Foto: Hepsor

Hepsor ASi kontserni ettevõte Hepsor JG SIA ja Mitt&Perlebach SIA allkirjastasid 20. novembril 2023 lepingu Annenhof Majas nimelise arendusprojekti ehitamiseks Riias aadressil Jurmalas Gatve 74. Ehituslepingu maht on ligikaudu 4,3 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Projekti müügiga alustati 2023. aasta neljandas kvartalis ning 40 korteriga arendus valmib 2024. aasta neljandas kvartalis.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Hepsori juhatuse liikme Henri Laksi sõnul on Annenhof Majas projekti puhul tegemist kaasaegset rohelist mõtteviisi väärtustava eluhoonega. Näiteks on hoonete projekteerimisel rõhku pandud energiatõhususele, mille kinnituseks on hoonetele väljastatud ka kõrgeim A energiaklassi märgis.

“Projekti ehituse alguseks  on ligi 15% korteritest lepingutega kaetud, mis annab meile kindla veendumuse, et uute energiatõhusate korterite järele on turul nõudlus olemas,” ütles Laks.

Hepsoril on Lätis lisaks Jurmalas Gatve projektile ehituses ja müügis neli elukondlikku arendusprojekti – Kuldīgas Parks (116 korterit, millest 99% on müüdud), Mārupes Dārzs (92 korterit, millest 99% on müüdud), Strelnieku 4b (54 korterit, millest 80% on müüdud) ning 2023. aastal ehitusse läinud Nameja Rezidence, kus on 38 korterit, millest eellepinguid on sõlmitud 29% ulatuses.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.