Liigu sisu juurde

Hepsor sõlmis 9,6 miljoni euro suuruse ehituslepingu StokOfiss 34 projekti ehitamiseks Riias

StokOfiss 34. Foto: Hepsor

Hepsor ASi kontserni ettevõte Hepsor U34 SIA ja ehituettevõte Mitt&Perlebach allkirjastasid 17. mail 2024 lepingu StokOfiss 34 nimelise arendusprojekti ehitamiseks Riias aadressil Ulbrokas 34.

Ehituslepingu maht on ligikaudu 9,6 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Arendamisele tuleb ärihoone kontori-, kaubandus- ja laopindadega kogumahus ligikaudu 8 740 m2, mille valmimine on planeeritud 2025. aasta kolmandasse kvartalisse.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“StokOfiss U34 toob Riia turule kvaliteetset ja modernset äripinda, mis võimaldab klientidel viia nii kontori-, kaubanduse- kui laoruumid ühe rendipinna alla,” ütles Hepsor AS juhatuse liige Henri Laks.

StokOfiss U34 on teine etapp Hepsori Ulbrokase tänava äärsest ärihoonete arendusest. Foto: Hepsor

StokOfiss U34 on teine etapp Hepsori Ulbrokase tänava äärsest ärihoonete arendusest. Esimene etapp StokOfiss U30 valmis 2022. aasta neljandas kvartalis ning müüdi investeerimisfondile East Capital 2023. aasta teises kvartalis.

Hepsoril on lisaks StokOfiss 34 projektile ehituses veel äripinnad Tallinnas Manufaktuuri 7 ning 2024. aastal alustatakse äripindade ehitusega ka Manufaktuuri 5 projektis, kus lisaks äripindadele valmivad ajaloosises endises  Balti Puuvilla Ketramise ja Kudumise Vabriku peahoones ka kaasaegsed elamispinnad.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.