Liigu sisu juurde

Invego pikendas uutele kodudele antava garantii viiele aastale

Droonikaader Invego arendatavast Luccaranna rajoonist, kuhu ostetud kodudele kehtib alates oktoobrist viieaastane ehitusgarantii.Foto: Invego

Tiskreoja, Luccaranna ja Uus-Järveküla elurajooni arendamise taga olev Invego pikendas alates oktoobrist seaduses nõutud kaheaastase ehitusgarantii viiele aastale.

“Otsus anda edaspidi kõigile kodudele viie aasta pikkune garantii loob uue standardi,” lausus Invego juhatuse liige Kristjan-Thor Vähi. “Seadus nõuab kaks aastat, me oleme seni pakkunud kolm, aga meie kodud on rohkem väärt.” Tema sõnul väljendab turu pikim garantiiaeg ennekõike enesekindlust, veendumust nii enda kui partnerite töö kõrgesse kvaliteeti.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Kui aus olla, siis see otsus ei olnud raske,” sõnas Vähi. “Kui korralikud autotootjad suudavad anda viie aasta pikkuse garantii, siis miks ei peaks seda suutma korralik kinnisvaraarendaja.”

Vähi sõnul hakkas Invego esmalt pikendatud garantiid pakkuma lisatasu eest. “Nüüd otsustasime, et aeg on küps tõsta latt kõrgemale ja muuta viie aasta pikkune garantii uueks standardiks,” rääkis ta. “See on meie kindel ja püsiv lubadus, mitte lühiajaline turundustrikk või kampaaniapakkumine. Meie turundustegevus jätkub tavalisel moel, aga viieaastane garantii on kampaaniate ülene lubadus, mis nüüdsest kehtib kõigile uutele kodudele ja alati.”

Invego on viimaste aastate jooksul Tallinnas ja lähiümbruses rajanud kodud enam kui 1000 perele. Juba täna saab uue garantiiga kodu soetada arenduses olevatesse Luccaranna ja Uus-Järveküla elurajooni, viimased korterid on saadaval ka sel suvel lõplikult valminud Tiskreoja elurajoonis.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.