Liigu sisu juurde

Invego müüs mais enam kui viie miljoni euro eest uusi kodusid

Kokku rajatakse Uus-Järveküla elurajooni 165 rida- ja paarismaja. Foto: Invego

Maikuus 17 uut kodu müünud Invego juhi Kristjan-Thor Vähi hinnangul on uusarenduste turg suurest madalseisust üle saanud ja nii huvi kui tehinguaktiivsus on märgatavalt kasvanud.

Enim tehinguid toimus Uus-Järveküla arenduses, aga uusi koduomanikke lisandus nii Tiskreoja, Luccaranna kui Keila Pargikodude elurajoonides.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Arendaja sõnul on turult kadunud investeerijad ning kõik tehingud on endale päris kodu ostjad.

“Ostetakse uus kodu oma pere vajaduste järgi. Oleme värskelt müünud nii suuremaid kui väiksemaid juba valmis ehitatud kortereid aga samas näiteks ka ridamisi kortereid uues Keila Pargikodude arenduses, kus ehitus alles algamas,” rääkis Vähi ja kinnitas samas, et paari aasta taguse tippaja müügimahte niipea oodata ei ole.

“Müüginumbrite tõusu põhjuseks ongi ennekõike see, et erinevatel põhjustel koduostu edasi lükanud inimesed väsisid ootamast ja väikesed muutused turul andsid värske lisatõuke,” selgitas Vähi.
Tema sõnul on uusarenduste müügile hästi mõjunud kolm põhjust: Eesti Pank muutis laenamist veidi kättesaadavamaks, pangad alandasid oma marginaali ja Euribor peaks kohe-kohe langema.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.