Liigu sisu juurde

Kristjan-Thor Vähi: “Esimest korda viimase tosina aasta jooksul on olukord, kus ridaelamu kodu ei pea ostma paberilt.” 

Uus-Järveküla ridaelamuboksid.Foto: Invego

Invego andis teada, et 200 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järvekülas elurajoonist on kolmandik valmis, aga müüdud on neljandik ehk koduotsijal on võimalik üle aastate valmis ridamajade vahel valida.

Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul otsustas ettevõte ehitada uusi kodusid valmis väikese varuga. “Esimest korda viimase tosina aasta jooksul on olukord, kus ridaelamu kodu ei pea ostma paberilt, vaid saab täiesti valmis majades endale sobilikus viimistluses kodu kohapeal välja valida,” rääkis Vähi.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Arendaja avaldas, et enam kui 200 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järvekülas elurajoon läheb maksma ligi 50 miljonit eurot ehk ühe elamispinna omahind jääb alla 250 000 euro.

Ostjatele pakub Invego 130ruutmeetriseid paarismaju 419 000 euro eest, 101- kuni 116ruutmeetrised ridaelamuboksid maksavad 305 000 kuni 340 000 eurot.

Uus-Järveküla elurajooni arendab Invego ja projekti finantspartneriks on Eften Capitali kinnisvarafond Eften United Property Fund. Uus-Järveküla projekteeris PIN Arhitektid ja ehitustööde eest vastutab NOBE.

Invego on kinnisvaraarendusega tegelev ettevõte, mis on Tallinnas ja selle lähiümbruses viimastel aastatel rajanud kokku üle 1100 kodu ning 20 000 ruutmeetrit äripindasid. Invego mahukamateks arendusteks on hiljuti valminud Tiskreoja ja Tabasalu Kodu ning täna töös olev Luccaranna elurajoon.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.