Liigu sisu juurde

Kaitseinvesteeringute keskuse enampakkumised: Põhja-Tallinna ühiselamu alghind ületab kesklinna kontorihoone oma enam kui kuus korda

Kaks maja enampakkumisel: ühiselamu Kopli poolsaarel ja kontorihoone Tallinna tuiksoonel.Foto: Varakeskus

Riigi kaitseinvesteeringute keskus (RKIK) pakub Tallinna tuiksoonel asuvat kontorihoonet müügiks 700 000 euro suuruse alghinnaga, mis on enam 6,4 korda soodsam kui Põhja-Tallinnas asuval ühiselamu eest küsitav summa.

Narva mnt 8 hoone üldpind on kuulutuse kohaselt 855 ruutmeetrit, mis teeb ühe ruutmeetri alghinnaks 819 eurot. Hoone on paar aastat tühjana seisnud ning seal on toimunud mõned õppused.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Kontorihoone hinda on alandatud

RKIK püüdis hoonet müüa ka eelmisel aastal avaliku suulise enampakkumisega. Siis oli hoone alghind 1 041 000 eurot.

Pakkumisi saab teha 31. maini Varakeskuse keskkonnas.

Eile pani RKIK samas keskkonnas müüki ka Põhja-Tallinnas aadressil Kopli 87a asuva ühiselamuhoone. Alghinnaga 4,5 miljonit eurot pakkumisele tulnud maja üldpind on 3230,8 ruutmeetrit ehk ühe ruutmeetri alghinnaks on 1393 eurot.

Hoones majutati 2022. aasta kevadest Ukraina sõjapõgenikke, kuid aasta hiljem pidid sõjapõgenikud korteritest välja kolima, sest ametnikel ei õnnestunud leida aasta jooksul võimalust neid kortereid ametlikult välja üürida.

Koplis asuva ühiselamu enampakkumine kestab 12. juunini.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.