Liigu sisu juurde

Kunagise Marja poe kinnistule plaanitakse rajada kaks kortermaja

Praegune kinnistu plaanitakse jagada kaheks krundiks (suurusega 3546 m2 ja 1109 m2) ning mõlemale krundile anda ehitusõigus ühe kuni kuuekorruselisehoone ehitamiseks.Foto: OÜ Ars Projekt / Rasmus Tamme ja Kaido Areda

Tallinnas Kristiine linnaosas Kuldnoka tänava ja Mustamäe tee nurgal paiknevale kinnistule (Mustamäe tee 45) soovib omanik ehitada kaks kuuekordset äri-ja eluruumidega hoonet.

Mustamäe tee 45 on hoonestatud, seal paikneb kahekorruseline kauplusehoone (endine Marja pood) ehitisealuse pinnaga 1900 m² ja taarajaam ehitisealuse pinnaga 22,8 m².

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Algatatud detailplaneeringu eesmärk on jagada planeeritav ala kaheks krundiks (suurusega 3546 m2 ja 1109 m2) ning mõlemale krundile anda ehitusõigus ühe kuni kuuekorruselisehoone ehitamiseks.

Mustamäe tee ja Kuldnoka tänava nurgale plaanitavad hooned. Foto: OÜ Ars Projekt / Rasmus Tamme ja Kaido Areda

Seletuskirja järgi on Kuldnoka 1a/1b parkimine lahendatud maa peal, osaliselt hoone mahus esimesel korrusel. Mustamäe tee hoone parkimine on valdavalt keldrikorrusel, osaliselt maa peal. Arvestatud on jalgrataste parkimisega hoone mahus kui ka tänaval sissepääsude naabruses.

Detailplaneeringu eskiisi ja arhitektuurse lahenduse on välja töötanud OÜ Ars Projekt, arhitektid Rasmus Tamme ja Kaido Areda.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.