Liigu sisu juurde

Luige Kodude kvartalis peeti korraga seitsme hoone sarikapidu

Sel suvel valmivad esimesed 28 Luige kodude ridaelamuboksi.Foto: Scandium Kinnisvara

Tallinna külje all Luigel peeti reedel sarikapidu, kui Everaus Kinnisvara ja Scandium Kinnisvara ühisarenduses tähistati tervelt seitsme hoone tipukõrguse saavutamist.

Luige läbi aastate suurimas elamuarenduses valmivad sel suvel 28 ridaelamutüüpi kodu koos jalutuspromenaadi ja õuealadega. Kokku rajab arendaja kodud ligi 90 perele kahekümnes erinevas majas. Esimesed korterid valmivad juba sel suvel.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Luige kodude sarikapidu. Foto: Scandium kinnisvara

Everaus Kinnisvara juhi Janar Muttiku sõnul on Luige Kodude tugevuseks ühtses stiilis kaunis elamukvartal, mis asub Tallinnast vaid mõne kilomeetri kaugusel.

“Luige on viimase aastaga palju arenenud – äsja avati siin suur Luige Keskus koos 24/7 jõusaaliga, mida piirkond oli juba pikalt oodanud,” märkis Muttik.

“Ehituses on ka uued äripinnad ja pallimängusaalid, mis jäävad meie kvartalist vähem kui kilomeetri kaugusele. Nii on meie piirkonnast saanud hubane 10-minuti keskkond, kuhu oleme kavandamas ruume ka mugavale lastehoiule,” lisas Muttik.

Teise etapi väljaehitusega plaanitakse alustada suve lõpus. Lisaks ridaelamutüüpi kodudele tuleb arendusse kaks nägusat kortermaja, kust huvilised leiavad suurte perekodude kõrval ka kompaktsemaid rõdudega kortereid.

Luige Kodude arhitektid on Janar Blehner  ja Olavi Kukk Apex Arhitektuuribüroost, sisearhitekt on Lilia Kristianson. Esimene etapp kodusid valmib sel suvel.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.