Liigu sisu juurde

Mainor Ülemiste juhina jätkab Ursel Velve

Ursel Velve 2022. aasta novembris Ülemiste Citys Alma Tominga nimelinse ärihoone avamisel. Foto: Taavi Sepp / Postimees / Scanpix

Ülemiste Cityt arendava Mainor Ülemiste nõukogu pikendas Baltimaade suurima ärilinnaku arendusettevõtte juhina tegutsenud Ursel Velve juhatuse liikme lepingut järgmiseks kolmeks aastaks.

Ülemiste City ettevõtete lisandväärtus on Velve sõnul kasvanud aastatel 2020–2022 kokku 300 miljoni euro võrra.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Oma järgmisel tööperioodil soovin jätkata sama ambitsioonika kinnisvaraarenduse tegevusega, avada kogukonnale ja teenusepakkujatele Ülemiste City uue tervisemaja ja hariduskompleksi ning alustada kahe uue büroohoone ehitust, et tagada headele klientidele laienemisvõimalusi,” ütles Velve, kes peab Ülemiste City suurimaks väljakutseks ligipääsetavuse parandamist.

“Soovime koos Tallinna linnaga töötada välja uuendatud ühistranspordi kava, et tagada linnaku olemasolevate ja uute klientide, sealhulgas tulevase Ericssoni arenduskeskuse töötajate jaoks mugav ühistranspordi ja rattaga liikumise võimalus. Selle jaoks on ääretult oluline luua turvaline rattateede infra koos Rail Baltica alla loodavate tunnelitega,” sõnas Velve.

Ülemiste City on Baltimaade suurim ärilinnak, mida arendavad Mainor Ülemiste ja Technopolis Ülemiste. Linnaku 36 hektaril on välja ehitatud 167 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda. See on koduks ligi 500-le ettevõttele ning töö-, õpi- ja elukeskkonnaks ligi 16 000-le inimesele. 

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.