Liigu sisu juurde

Merko arendab Riiga 47 korteriga elumaja, hinnad Tallinnaga võrreldes enam kui kolmandiku soodsamad

Mežpilsēta arendus Riias.Foto: Merks Mājas

Merko andis börsile teada, et on käivitanud Mežpilsēta korteriarendusprojekti teise etapi Mežciems piirkonnas Riias. Kuuekorruseline hoone 47 korteriga aadressil Hipokrāta tn 18 valmib 2024. aasta lõpus.

Mežpilsēta kortermajad on A-energiaklassiga. Korterite suurus jääb vahemikku 44 ja 82 ruutmeetrit ning ruutmeetri hind vahemikku 2247–2630 eurot. Võrdluseks: Tallinnas, Laagris Metsatuka arenduses pakub Merko kortereid hinnavahemikus 3371-4140 eurot ruutmeetri eest.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Korteriarendusprojekt asub Mežciemsis, Dreiliņupīte oja ja metsa vahel. Hoonete ümbruses on parkimiskohad, laste mänguväljak ning ühiskasutusega puhke- ja terrassiala. Korteriomanike privaatsuse ja turvalisuse tagab hooneid ümbritsev aed ning turvakaamerad. Igal korteri juurde kuulub keldris asuv panipaik.

2022. aastal valmis korteriarendusprojekti esimeses etapis kolm viiekorruselist hoonet 117 korteriga.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.