Liigu sisu juurde

Merko ehitab Ignitisele 20 miljoni euro eest päikesepargi

Merko andis börsile teada, et ehitab Leedu energeetikakontsernile Ignitis Lätti päikeseelektripargi. Lepingu maksumus on ligikaudu 20 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Päikesepark peab Lätis, Kuldīga maakonnas, Vārme vallas valmis saama augustis 2025.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Tööd hõlmavad päikesepaneelide (alalisvoolu koguvõimsusega 93,5 MW), 18 keskpinge alajaama, 232 ühenduskilbi, kiirgusandurite ja ilmajaama paigaldamist ning juurdepääsuteede, drenaažisüsteemide ehitamist, keskpingekaabelduse ehitamist ja ühendamist, päikeseelektrijaama katsetamist ja kasutuselevõttu.

Lepingu sõlmis ühisettevõte PS MB.MEE, mille omanikud on Merko Ehituse tütarettevõtted Merko Būve ja Merko Ehitus Eesti.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.