Liigu sisu juurde

Merko ehitab Tartu piiril Erminurme arendusse kaks kortermaja

Erminurme viienda etapi kaks kortermaja
Erminurme viienda etapi kaks kortermaja on kolmekorruselised A-energiaklassiga hooned, milles valmib kokku 36 korterit. Kahe- kuni neljatoaliste korterite suurused jäävad vahemikku 48–91 ruutmeetrit. Foto: Merko

Merko Kodud on otsustanud käivitada Tartu vallas asuva Erminurme korteriarendusprojekti viienda etapi, mille raames valmib 2025. aasta mais aadressil Erminurme tee 2 ja Erminurme tee 22 kaks kortermaja kokku 36 korteriga.

Erminurme A-energiaklassiga korterelamutes asuvate korterite suurused jäävad vahemikku 48–91 ruutmeetrit ja ruutmeetrihinnad algavad 2900 eurost. Hoonete ümber rajab Merko parkimiskohad ning haljastatud sisehoovid puhke- ja mängualadega.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress
Erminurme kvartal
Elukvartali esimene kortermaja valmis 2021. aasta augustis, tänaseks elab Erminurmes ligi 150 peret. Foto: Merko

Tartu valla ja linna piiril, Eesti Rahva Muuseumi ja Raadi mõisakompleksi vahetus läheduses paikneva Erminurme projekti kogumaht hõlmab 12 kahe- kuni kolmekorruselist kortermaja ehitust kokku 224 korteriga. Erminurmes on tänaseks valminud üheksa hoonet kokku 161 korteriga.

Elukvartali arhitektuurse lahenduse on loonud OÜ Põldme Arhitektuur, lähtudes sihist kujundada eri tüübiga hoonetest harmooniline tervik.

Korterite siseviimistluspaketid on Merko loonud koostöös sisearhitekt Ilona Põldmega. Erminurme pargiala on kujundanud maastikuarhitekt Tiina Tuulik arhitektuuribüroost Järve & Tuulik OÜ.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.