Liigu sisu juurde

Merko Läti tütarettevõtete juht lahkub ametist, et hakata ettevõtjaks

Andris Bišmeistars.Foto: SIA Merks Mājas

ASi Merko Ehitus kontserni kuuluva Läti kinnisvaraarendusettevõtte SIA Merks Mājas juhatuse esimees Andris Bišmeistars on teavitanud oma soovist ettevõttest lahkuda ning jätkata karjääri ettevõtjana. Andris Bišmeistarsi volitused SIA Merks Mājas juhatuse liikmena lõpevad 31. märtsil 2024 ning juhatuse liikmena jätkab Mikus Freimanis.

31. märtsil 2024 lõpevad Andris Bišmeistarsi volitused ka Merko Ehitus kontserni teiste Läti tütarettevõtete juhatuse liikmena. Ettevõtete juhatused jätkavad tööd seniste juhatuse liikmetega.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Andris Bišmeistars on töötanud kontserni Läti ettevõtetes erinevatel positsioonidel alates 2005. aastast ning kontsern tänab teda pikaajalise panuse eest. Merko Ehitus on käivitanud otsingu Läti tütarettevõtete uue juhatuse esimehe leidmiseks.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.