Liigu sisu juurde

Merko Läti tütarfirma sai uue juhatuse liikme

Merko peakontor Tallinnas.Foto: Tairo Lutter / POSTIMEES / Scanpix

AS Merko Ehituse kontserni kuuluva ettevõtte SIA Merks Mājas ainuosanik otsustas nimetada alates tänasest ettevõtte juhatuse liikmeks Roberts Rēboksi.

Roberts Rēboks asendab SIA Merks Mājas juhatuses Mikus Freimanist, kelle lahkumisest teatas ettevõtte makuu alguses. Seejärel jätkab SIA Merks Mājas juhatus kaheliikmelisena: Egija Smila ja Roberts Rēboks.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Mul on hea meel tervitada Robertsit Merks Mājase uue juhatuse liikme ja tegevjuhina. Robertsi 14-aastane ehitusalane kogemus Merko Ehitus kontsernis on meie korteriarendusärile tohutuks eeliseks, pakkudes ärile väärtuslikku täiendavat oskust ning  põnevat uut väljakutset talle endale,” ütles Kontserni Läti tütarettevõtete juht Egija Smila.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.