Liigu sisu juurde

Miston Capital rajab Pärnusse kolm mereäärset elamut

Pärnusse kerkib kolm uut kortermaja.Foto: Miston Capital

Elamuarendaja Miston Capital hakkab Pärnu lahe äärde rajama kolme eluhoonet, mis valmivad 2025. aasta suve hakul.

Miston Capitali arendusjuhi Kuldar Kirikali sõnul on Vista Residentsid disainitud teadlikule inimesele, kes hindab kvaliteetset ja peresõbralikku elukeskkonda. “Näeme, et Pärnus on püsivalt suur nõudlus mere ääres asuvate kodude järele,” sõnas Kirikal. “Vista Residentsidest saavad Pärnu kõige mereäärsemad uued korterelamud, kus on olulisel kohal rahulik elukeskkond. Elamud asuvad vähese liiklusega tupiktänavas ning majade vahele rajatakse pääs rannapromenaadi kergliiklusteele, mis kulgeb mööda merejoont.” 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Vista Residentside hooned tulevad kolmekorruselised ning valikus on kahe- kuni neljatoalised korterid, mille juurde kuulub kuni 33ruutmeetrine terrass või suur klaaspiirdega rõdu. Korterite siseviimistluses kasutatakse naturaalseid materjale ning põrandaid hakkab katma täispuitparkett. Tubadele annavad avarust kõrged, 2,9-meetrised laed ja energiasäästlikud maast laeni aknad, mis kasutavad maksimaalselt ära päevavalgust. Hoonete juurde rajatakse ka panipaigad ja parkimiskohad.

A-energiaklassiga korterites on vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja jahutuse valmidus. Hoonete katustel on päikesepaneelid ja kõikidele korteritele on loodud elektriauto laadimiskoha valmidus. Maja elektri- ja küttekulusid aitab kontrolli all hoida targa kodu lahendus.

Rahulikku Mai tänava piirkonda planeeritud elamutest jääb Pärnu südalinn kolme kilomeetri kaugusele. Majade läheduses on mitu lasteaeda, kool, ujula, kaubanduskeskus ja kaasaegne mänguväljak.

Miston Capitali arendustest on müügis Vista Residentsid, Vagabondi Loftid, Rannaniidu Kodud ja Laine 6a. Arendaja lõpetatud projektide hulka kuuluvad Bremeni Kodud ja Mai 71.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.