Liigu sisu juurde

Nordeconi juhatuse esimeheks määrati Maret Tambek

Nordeconi juhatuse esimees Maret Tambek.
Nordeconi juhatuse esimees Maret Tambek. Foto: Nordecon

Nordecon ASi nõukogu võttis vastu otsuse määrata alates 1. maist ettevõtte juhatuse esimeheks Maret Tambek, kelle volitused sellel ametikohal kestavad kolm aastat.

Tambek oli Nordeconi juhatuse esimehe kohusetäitja alates 8. jaanuarist, kui ta asus kuus aastast Nordeconi juhtinud Gerd Mülleri asemel ettevõtet juhtima.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Müller teatas möödunud aasta novembris, et lõpetab töö ehituskontsernis 7. jaanuaril 2024, kui tema teenistusleping läbi saab.

Tambek töötab kontsernis 2007. aastast, kui ta alustas tööd Nordecon Infra ASi finantsjuhina. Kontserni pearaamatupidaja ametikohale asus ta 2010. aasta kevadel, alates juulist 2014 oli ta kontserni finantsdirektor.

Varasemalt on Tambek töötanud üksteist aastat audiitorina KPMG Balticsis. 1992–1996 töötas ta spetsialistina Eesti Pangas.

Tambek lõpetas 1989. aastal Tallinna Polütehnilise Instituudi (praeguse Tallinna Tehnikaülikooli) tööstuse juhtimise ja planeerimise eriala. Ta on vandeaudiitor ning Eesti Audiitorkogu liige.

Juhatuse esimehena vastutab Tambek Nordecon ASi üldjuhtimise, samuti finantsjuhtimise ja tugiteenuste eest.

Nordecon AS juhatus jätkab kolmeliikmelisena: Tambek (esimees), Tarmo Pohlak ja Priit Luman.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis.

Nordeconi 2023. aasta konsolideeritud müügitulu oli 278 miljonit eurot ja hetkel annab kontsern tööd ligi 560 inimesele.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.