Liigu sisu juurde

Piiriks vaid fantaasia: Austria tootja alumiiniumprofiilid pakuvad valgusribade paigutamiseks sadu lahendusi

Galaxy Profilesi alumiiniumprofiiliga on selles interjööris lahendatud üldvalgustus, aga ettevõte pakub veel hulgaliselt erilahendusi, mille abil saab valgustuse paigutada näiteks trepikäsipuudesse, mööblisse, või tänavapinda.Foto: Galaxy Profiles

Onnineni e-poes on Eesti suurim alumiiniumprofiilide valik leedvalgustitele, samuti palju põnevaid profiilide katteid ja leedribasid. 

Kodud, kontorid, tööstushooned, tänavad – pole kohta, kus leedribad ei teeks oma võidukäiku. Austria tootja Galaxy Profiles on spetsialiseerunud profiilide ja nende katete tootmisele, millest suurem osa on Onnineni laovalikus ka olemas, kuid e-poes on valik veelgi suurem. “Meie e-poest leiab julgelt üle saja erineva profiili, mis kõik on mõistliku, umbes nädalase tarneaja kaugusel,” kinnitas Onnineni valguse kategooriajuht Alari Koit. 

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Leedvalgustid võimaldavad mängida erinevate paigaldusviisidega. Rikkalik profiilide valik toetab arhitektide ja sisekujundajate lennukaid ideid. Variatsioonide küllus algab juba kõige tavalisematest siledale pinnale paigaldatavatest erineva laiuse, kõrguse ja kujuga profiilidest.

Lisaks on saadaval süvistatavad, plaaditud pindadele ja kipsplaadile mõeldud profiilid ning efektseid lahendusi võimaldavad sise- ja välisnurga profiilid. Märgadesse ruumidesse ja välistingimustesse sobivad niiskuskindlad profiilid. Galaxy Profiles pakub veel hulgaliselt erilahendusi, näiteks trepikäsipuudesse, mööblisse, tänavapindadesse paigaldamiseks ettenähtud leedribade profiile. Võimalusi on tohutult.

Galaxy profiilidega on selles interjööris lahendatud nii valgustus lae all kui ka mööblis.Foto: Galaxy Profiles
Galaxy profiilid märgruumis.Foto: Galaxy Profiles

Paljud profiilid on saadaval kolmes värvitoonis, milleks on alumiinium, must ja valge. Paigaldaja elu teeb lihtsamaks see, et iga profiili kohta leiab tootja kodulehelt ka kvaliteetse paigaldusvideo. 

Alumiiniumprofiili peale käib plastkate. Valikus on opaalne, läbipaistev ja must toon. Viimasel ajal võidutseb disainis must kate. 

Galaxy Profiles’i DISGUISE-seeria on ainulaadne, millesarnast pole ühelgi teisel tootjal. Neid värvikaid kunstilisi erikatteid  on nii puidu-, vee- kui muruimitatsioonidega, kuid leiab ka täiesti kordumatuid mustreid. Taolised põnevad ja silmatorkavad – või vastupidi, tervikuna interjööri sulanduvad profiilikatted loovad valgusdisainile läbinisti uued võimalused.

Disguise-seeria katted.Foto: Galaxy Profiles

Veelgi mitmekesisem on profiilidesse paigaldatavate leedribade maailm. Juba praegu katab Onnineni laovalik lihtsama objekti vajadused. Juunis lisandub e-poodi sadakond uut valgusriba erinevatelt tootjatelt. Variatsioone on palju. Koit toob välja, et üha populaarsemaks on saanud ühtlase valgusega, st ilma punktideta leedribad. 

“Leedribade, profiilide ja katete laovalik täieneb meil pidevalt, nagu ka Onnineni e-poe valik,” kinnitas Koit.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.