Liigu sisu juurde

Pro Kapital asutas ehitusfirma

Kõik Kalaranna kvartali majad on saavutanud täiskõrguse.Foto: Pro Kapital

Eelmisel aastal Kalaranna 8 arendusel peatöövõtja kasutamisest loobunud kinnisvaraarendaja Pro Kapital andis täna börsile teada, et asutas ehitustegevuse juhtimiseks eraladi äriühingu.

Pro Kapital Eesti asutas uue tütarettevõtte, osaühingu Pro Kapital Engineering. Uue tütarettevõtte kavandatavaks majandustegevuseks on elamute ja mitteeluhoonete ehitustegevuse juhtimine.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Uue asutatud ühingu juhatuse liikmeteks on Pro Kapital Grupi juhatuse liige Edoardo Axel Preatoni, ja Pro Kapital Eesti juhatuse liige Andrus Laurits.

Preatoni rääkis käesoleva aasta veebruaris, et otsus asuda firmasiseselt tegelema ehitusjuhtimisega ning jätkata ehitust ilma peatöövõtjata osutus õigeks sammuks. “Praegused peatöövõtjad tunduvad kannatavat pandeemia ja sõja tagajärgede all ning nende hinnakujundus ei ole konkurentsivõimeline võrreldes väiksemate töövõtjatega, keda saame otse kaasata,” ütles ta.

Preatoni oli kindel, et majasisene projektijuhtimismudel toob kaasa märkimisväärse kulude kokkuhoiu.

Uue tütarettevõtte asutamine viitab, et arendaja plaanib ka edaspidi sama mudelit kasutada.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.