Liigu sisu juurde

Solina uus tootmiskompleks saavutas täiskõrguse

Sel suvel Laagris valmiv Euroopa juhtiva maitseainesegude valmistaja Solina uus tootmiskompleks on saavutanud täiskõrguse.

“On suur rõõm tõdeda, et üsna karmile ja muutlikule talvele vaatamata on ehitustöö kulgenud plaanipäraselt ning püsitakse ajagraafikus,” ütles Solina Estonia juht Veiko Soome. “Ehitajad on teinud tublit tööd ja nüüd on juba võimalik ette kujutada, milline saab olema lõpptulemus.”

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Sarikapidu on ehitusprotsessi märgiline hetk, kus on aeg teha esialgseid kokkuvõtteid ja tagasivaateid,” lausus arendaja ja omaniku Kapitel Logistics juht Holger Tilk. “Mul on siiralt hea meel, et sõbralik ja lahendustele orienteeritud koostöö kõigi osapoolte vahel on vaatamata tehniliselt keerukale objektile suutnud püsida ning olen kindel, et Solina etalontehas on eeskujulik mitte ainult tootmistehnoloogiliselt, vaid ka ehitustehniliselt.”

Saue valda Laagrisse Gate Tallinn tehnoparki aadressil Saue tee 15 kerkivas üle 15 000 ruutmeetri suuruses A-energiaklassi hoones hakkab asuma maitseainesegude valmistaja Solina uus kontor, tootmisüksus, tootearenduslabor ja ladu. Majal on oma päikesepargk.

Solina uue tootmiskompleksi koguinvesteering ulatub 27 miljoni euroni ning seal hakkab igapäevaselt töötama 110 inimest. Uus tootmishoone kvalifitseerus esimese uue kinnisvaraarendusena Eestis SEB rohelaenule. Kapitel arendab ja Eventus Ehitus rajab hoone vastavalt rahvusvahelise rohesertifikaadi BREEAM taseme „Very Good“ nõuetele. Kapitel annab sel suvel valmiva hoone Solinale 20 aastaks üürile.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.