Liigu sisu juurde

Sõõrumaa uusarendus Park Tondi Residentsid sai nurgakivi

Park Tondi Residentsid peaksid valmima aasta pärast, 2025. aasta esimeses pooles. Foto: Arhitekt 11

Teisipäeval pani US Real Estate nurgakivi Park Tondi Residentsidele. Ajalooliste Tondi kasarmute kõrvale kerkivate eluhoonete 48 korterit valmivad 2025. aasta kevadel.

Park Tondi Residentside 2-4-toalistel korteritel on kõigil kas rõdu või terrass, targa kodu lahendused, maa-alune parkimine. Kahte maja ümbritseb aiaga piiratud roheline sisehoov.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

“Siin elades ei pea sõltuma ühistranspordist ­– mõne minutiga jõuab tööle, kooli, poodi ja vähemalt mitmekümnesse huviringi. Kõik pered, kes on avaldanud soovi siia oma elamine luua, teevad väga õige otsuse,” rääkis US Invest nõukogu esimees Urmas Sõõrumaa.

US Invest nõukogu esimees Urmas Sõõrumaa ja arendusse investeerinud Ott Tänak.Foto: Andres Raudjalg
Sõõrumaa kortermajade arednus sai nurgakivi.Foto: Andres Raudjalg

Sõõrumaa on erinevate ettevõtete kaudu Tondi piirkonda arendanud juba 1997. aastast, mille tulemusel on rajatud Tammsaare tee 25, Audentese era- ja spordikool ning FORUS Spordikeskus Tondi tennise- ja fitnessikeskus. 2023. aastal lisandusid kvartalisse Tammsaare 56 ja Sõjakooli 6 büroohooned ning 2025. aasta kevadel valmivad 48 kodu ehk Park Tondi Residentsid. 

Park Tondi Residentside väli- ja sisearhitektuursed lahendused on loonud Arhitekt11.

“Kohe algusest peale oli üks ja selge eesmärk – luua siia alale väga erilised ja kõige silmapaistvamad hooned, elamuslikud kodud,“ ütles Arhitekt11 partner Illimar Truverk.

Arenduse ehituspartneriks on Sõõrumaa kontrolli all olev ehitusfirma Bildgren, mille meeskond on varasemalt loonud Kiikri Residentsid, Vikimõisa elamurajooni ja mitmeid teisi korterelamuid.

Tänaseks on müügikokkulepped tehtud kolmandiku korteritega.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.