Liigu sisu juurde

Ühe Efteni fondi aktsia hinna langus kahandas ka nende teise fondi osaku puhasväärtust

Eften United Property Fund teatas börsile, et osaku puhasväärtus (NAV) alanes kuuga 1,1% ja oli augusti lõpus 10,49 eurot.

Eften selgitas, et NAVi langus oli seotud sellega, et United Property Fund omab Eften Real Estate Fundi aktsiaid, mille hind börsil langes augustis 8,4 protsenti. Septembris on Eften Real Estate Fundi aktsia hind taastunud enam kui poole augustis kaotatud väärtusest. Fondi teiste investeeringute väärtus kasvas augustis keskmiselt 0,5 protsendi võrra.

Telli uudiskiri ja saadame sulle kord nädalas ülevaate Ehituslehe olulisematest lugudest.

Palun sisesta korrektne e-posti aadress

Augustis fond uusi investeeringuid ei teinud. Fondi suurim investeering, Efteni büroohoone (endine nimetus Danske büroohoone) Vilniuses, saavutas taas täies mahus täituvuse. Sellega on objekti üüritulu ligikaudu 26 protsendi võrra kõrgem võrreldes ostueelse tasemega, mil büroohoone peamiseks üürnikuks oli Danske pank. Käesoleva aasta kevadel avatud Kaunase üürimaja täituvus on tänaseks tõusnud 90 protsendile.

Eften United Property Fundi osakut sai täna hommikul Tallinna börsil osta hinnaga 8,5 eurot.

Toimetaja valik

Avaleht Kõik lood

Suured lood

Kõik suured lood

Kui su tooteid või teenuseid kasutatakse ehitusobjektidel või sõltub nende müük objektide valmimisprotsessist, siis on meie andmebaas sulle oluliseks tööriistaks ettevõtte käibe kasvatamisel.

Proovitellimus annab täieliku ligipääsu. Krediitkaarti pole vaja.

Palun sisesta eesnimi
Palun sisesta perenimi
Palun sisesta ettevõtte nimi
E-posti aadress ei ole korrektne
Telefoninumber ei ole korrektne
Kirjuta vastus läbivalt väiketähtedega

Kampaania tingimused. Tutvumistellimuse saad vormistada, kui sa pole enne Ehitusbörsi kasutanud. Registreerimisel kasuta ettevõtte domeeniga e-posti aadressi. Kui ettevõte ei kasuta oma domeeniga e-posti aadresse, siis saad tellimuse vormistada äriregistris kirjas oleva ettevõtte ametliku kontaktaadressiga.